M4A1 CSTRIKE HOMEPAGE

COMUNITATEA M4A1 COUNTER-STRIKE 1.6 (STEAM&NOSTEAM)

AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Ne certam ca chiorii

In jos 
AutorMesaj
cRn
Nivel 2
Nivel 2

Numarul mesajelor : 208
Data de inscriere : 30/11/2008

MesajSubiect: Ne certam ca chiorii   Mier Dec 03, 2008 11:17 pm

Deci eu hell si den ne certam ca chiorii eu nu sun de acord ca un player sa ia ban pentru ca vorbeste pe "K"
Nu sunt de acord sa ia ban un player pentru ca admini acestia se cred mai superiroi......

Punky te rog intreaba playerii cine admineaza mai bine si cine abuzeaza pe amx_vote [ma refer la Den]

"
Dios : Counter-Strike 1.6 NonSteam p48 @by Waiflih 11"

Nu puteai sa ii dai GAG?trebuia neaparat kick ?

Cum vreti voi players ?

"
*SPEC* m4a1 | HeLL : dak ma duc sa ma cac si dau pe langa vii si zici tu k dau pe langa in casa mea"

Si un admin da un asa exemplu' de limbaj? sunteti funny rau voi doi !

Oricum daca se considera ca gresesc iar punky nu ma vrea ca admin imi puteti scoate helperul dar eu in clan voi ramane Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
HeLL
Incepator-m4a1
Incepator-m4a1

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 29/11/2008

MesajSubiect: Re: Ne certam ca chiorii   Mier Dec 03, 2008 11:27 pm

din cauza ta crn ne certam "ca chiorii" deoarece tu te crezi admin mai bun decat toti... Exclamation comentezi si protestezi fata de orice actunea a mea si a lui den...nu iti vezi deloc de treaba ta...ma urmaresti! Shocked
nu se poate asa ceva...devii stresant... Razz "vezi k nu trebuie sa le faci asta" "vezi k nai voie aia" "unde scrie k nam voie?" Sleep ...si tot aja...in legatura cu BAN la playeri kre vorbesc in alta limba si vorbesc cu "K" ...nu am zis sa le dai ban...kick sau slay...k in engleza nu cred ca inteleg...mai ales romana sa le faci ceva...roicum daca ei vorbesc si tu ii lasi fac lag mare pe server...e ma miscam nasol cand vorbeau chinezoii aia...
si cica adminezi bine...te dai mare ca stii comenzi...oricine le ia de p net si le toceste sa stii...nu ai o atitudine demna de un admin.. Evil or Very Mad nu nu...plus ca au intrat odata cu mine si playeri cu caractere "[ ] *..." s.a. si tu nu le faceai nimic...nu ajuti serverul cu nimica stii sa comentezi la mine si la den dar tu nu faci absolut nimic... Evil or Very Mad ...nu mai am nimic de zis!
Sus In jos
HeLL
Incepator-m4a1
Incepator-m4a1

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 29/11/2008

MesajSubiect: Re: Ne certam ca chiorii   Mier Dec 03, 2008 11:29 pm

in legatura cu limbajul meu...nu am injurat pe nimeni...am vorbit cu tine...daca tu crezi ca am facut ceva rau prin expresia simpla "ma cac" ...inseamna ca ai 7 ani si te rusinezi de o expresie simpla
Sus In jos
cRn
Nivel 2
Nivel 2

MesajSubiect: Re: Ne certam ca chiorii   Mier Dec 03, 2008 11:30 pm

Frate dati ban aiurea asta e problema...nu imi place cand un player ia ban pe nedrept...Si vezi cu double post !

Odata tiam zis ac nu dau ban pentru ca nu am acces ca imi ziceai sa ii dau ban lu ala cu voice

Iar a doua oara dai kick ca ala a zis ca are cs facut de nu stiu cine Neutral cei asta???? asta ma suparat
Sus In jos
cRn
Nivel 2
Nivel 2

MesajSubiect: Re: Ne certam ca chiorii   Mier Dec 03, 2008 11:38 pm

Closed si asta la cererea lui punky
Sus In jos
Continut sponsorizat