M4A1 CSTRIKE HOMEPAGE

COMUNITATEA M4A1 COUNTER-STRIKE 1.6 (STEAM&NOSTEAM)

AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Cum sa iti inseli nevasta[Tutorial]

In jos 
AutorMesaj
cRn
Nivel 2
Nivel 2

Numarul mesajelor : 208
Data de inscriere : 30/11/2008

MesajSubiect: Cum sa iti inseli nevasta[Tutorial]   Mier Dec 03, 2008 12:13 am

Din cate se-ntampla in jurul meu si din cate aud si mi se povesteste si mai ales din cate ma bag sau sunt bagata, imi permit sa zic:

1.NU te apuci sa iti inseli femeia daca nu esti sigur ca ai TIMP, energie si cateodata si bani pentru amandoua.

2.NU ii spui iubitei ca te duci duminica la tenis, cand ea intr-un an jumate nu te-a auzit macar vorbind despre sportul asta.

3.NU iti suni amanta de pe telefonul pe care stii ca iubita il controleaza de 15 ori pe zi.

4.NU te duci la amanta la 11 noaptea, spunandu-i iubitei ca te duci in nu stiu ce club(LUNEA), si-apoi neraspunzandu-i la telefon.

5.NU te miri daca amanta, care nu stie ca e amanta, te suna la 12 noaptea.

…virgula… IDIOTULE.Ca te prinde, virgula, IDIOTULE.

6.Dupa ce te-a prins, si penibilul s-a intamplat, degeaba iti bati cuie in cap ca NU ti-ai schimbat parola de mail,sau ca nu ti-ai facut alta adresa si ca femeia, in nervii de moment, se-apuca de cotrosit si te mai prinde si cu alte nefacute.

7.Daca tot te-a prins, nu-ti torni singur cenusa in cap spunandu-i ca mai stia cineva de amantlacurile tale, pentru ca din momentul ala, ai pierdut omul de ala de alibi.Si l-ai bagat si in rahat.

,virgula, IDIOTULE.

8. NU iti gasesti scuze ca daca o fi si-o pati, poate nu o inselai. Nu, nu este vina ei ca ti s-a sculat tie de alta.

9.Cand faci toate tampeniile astea, si te gandesti ca nici macar nu e prima data cand te prinde, si nici macar nu e prima femeie care te prinde, incepi sa iti pui niste intrebari. Poate nu esti in stare. Nu toata lumea poate.

10.Daca ajungi la concluzia ca nu esti in stare, NU O MAI INSELI, ca te prinde,IDIOTULE!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
luCy
Detinator
Detinator

Numarul mesajelor : 186
Data de inscriere : 03/03/2008
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: re:   Mier Dec 03, 2008 12:14 am

=)) goooooood fucking joob Very Happy Smile)

If you wanna talk to luCy,add m4a1_lucian
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://m4a1gun.forumz.ro

Cum sa iti inseli nevasta[Tutorial]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Tutorial] Cum sa faci un sistem de logare/inregistrare!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
M4A1 CSTRIKE HOMEPAGE :: M4A1 DIVERSE :: Funny-
Mergi direct la: